BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 3832219
nr 383 2219
Kandelabrar
Ett par, tenn, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
24/10 00:39:28
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn